או נאנג

או נאנג-Ao nang  עיירת נופש, הממוקמת בקראבי המציע מגוון תעסוקות ונופש/חופשה/טיולים כל אשר עולה על נפשכם. התחיל כיעד לטיילים ואט אט התפתח לתיירותי והתיירות ממשיכה להתפתח מעונה לעונה. כיום החוף הוא שילוב טוב ומאוזן בים חוף בק-פקרס לחוף תיירות ברמה גבוהה יחסית.

החוף או נאנג ההוא המערבי ביותר בקראבי (מבחינת תרבות). לאורך החוף מסעדות טובות, מבחר אפשרויות לינה ברמות שונות, סונויות נסיעות. החוף הוא נקודה מצוינת לטיולים בקראבי והסביבה, ממנו ניתן להגיע גם לחוף ריילי. חוף מפותח וכל מה שעולה על רוחכם נמצא שם.

או נאנג אומנם הופך למתוייר, אך עדיין לא איבד את הקסם האישי של עיירות קטנות ורגועות. החוף ובאזור מציע פעילויות ספורט שונות. כאמור חוף ריילי ממוקם כרבע שעה הפלגה על סירה ממנו. מפרץ פאנג נגה וקו פיפי מרחק הגעה וסיורים מהחוף.
באו נאנג כמה מכוני ספא לשרותכם, מלונות מבונגלו פשוטים למלונות יוקרה חמישה כוכבים. החוף מחולק לצפוני ודרוני. לחוף הדרומי עדיין לא מגיע כביש, אבל האזור מציע מספיק תעסוקה לזמן מה, אי אפשר להתווכח עם מספר מסעדות איטלקיות, בכלל באו נאנג תוכלו לסעוד בכל מיני סודי מזונות, תאילנדי, איטלקי, סטייקים, אנגלי, פיצות ועוד.

תעסוקה רבה באו נאנג באיזור, קיאקים, טיפוס סלעים, צלילה, ניתן לקפוץ לאיים בסביבה, קורס בישול, מסאז'ים, שנירקול טיולים רגליים ועוד..ניתן לטיייל באזור סביב החוף, שהוא אזור נעים לטיול, לצפות בחנויות ולערוך קניות מכל סוג.
דרכי ההגעה די פשוטים, פשוט לוקחים טיסה מבנגקוק, ציאנג מאי, קו סמוי, פוקט וממשדה התעופה נסיעה של כ-40 דקות.

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

 ראו מספר מלונות מומלצים באו נאנג שבתאילנד :

Rooms Republic: לפרטים והזמנה לחצו כאן

Lux Family Villas:לפרטים והזמנה לחצו כאן

Boutique Village Hostel: לפרטים והזמנה לחצו כאן

 

 

חברה מומלצת להשכרת רכב באו נאנג : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר באו נאנג כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן