קו צאנג

קו צ'אנג-Ko Chang, האי השני בגודלו בתאילנד לאחר האי פוקט. ממוקם בצד המזרחי של מפרץ תאילנד, לא רחוק מהגבול של תאילנד-קמבודיה. אמנם האי מתפתח מאוד בעשורים האחרונים, אך עדיין באופן יחסי פחות תיירותי. כ5-4 שעות נסיעה על כביש 344 עד ל Trat Natural Bay Pier ואו Trat Center Point Pier ומשם הפלגה של כ-25 דקות לקו צ'אנג.

קו צ'אנג מאופיינת ביערות טרופיים, חופים יפים עם נופים של איים קטנים אחרים, ריזורטים מזמינים ורגועים, מה שנקרא Lay back, אנשים ידידותיים, כפרים חבויים ועוד. החופים המערביים הם המיושבים יותר כשאר חוף White Sand הצפוני מבין החולים המערביים הוא גם המתוייר יותר, מסעדות ומספר ברים על החוף, ככל שמדרימים החופים נעשים פחות תיירותיים עד שמגיעים ל-Lonley Beach- Tha Nam שגם הוא תיירותי אבל הרבה פחות. בדרך כלל על החופים יהיו ריזורטים, מסעדות בר פה בר ם, אולי איזה תאילנדי שמג'נגל עם אש.

אין אטרקציות יוצאות דופן באי, ישנו כביש שסובב את האי שנחמד לנסוע עליו במיוחד עם אופנוע להכנס לשבילים, למצוא כפרים מבודדים וכו.. אבל שימו לב, סעו בזהירות, לעתים הכביש מפותל ולא רואים את הבא ממול.
klong Plu Waterfall, מפל בקו צ'אנג המזמין אליו מבקרים בוקר וצהריים, ממוקם לא הרחק מהחוף המערבי של קו צ'אנג. אם אתם מעוניינים לחנות בחינם עברו את משרד הכרטיסים והחנו חינם שם-National Park Office. מהכניסה לאחר התשלום זה הליכה של כ-600 מטרים, הליכה בסך הכל נינוחה אשר בסופה נופל לו מפל מרענן עם בריכה תחתיו שניתן להתרחץ בה וסלעים סביב שאפשר להשתזף עליהם.

באי מספר אפשרוית לקורסים אם ברצונכם ללמוד בישול תאילנדי. Blue Lagoon Cocking, Ko Chang Tahi cooking School ועוד..
Crocodile & Snake Show ko Chang, ובכן לא כולם יאהבו חלקם יפחדו, אבל אי אפשר להתעלם ולהשאר אדיש למה שהמקומיים עושים עם החיות הללו, לחיות הללו מתייחסים בכבוד והן לא חיות רדופות.
מספר אפשרויות ספא ומסאז'ים להנאתכם. Hatta Spa Thai & Wellness Center, sima Massage, V-Spa by Panviman ועוד.

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

ראו מספר מלונות מומלצים בקו צאנג שבתאילנד :

chang noi paradise apartments: לפרטים והזמנה לחצו כאן

little sunshine boutique beach resort & spa: לפרטים לחצו כאן

elegant horizons: לפרטים והזמנה לחצו כאן

 

חברה מומלצת להשכרת רכב בקו צאנג : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר בקו צאנג כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן  ראו גם מדוזה קובייתית בתאילנד