קון קאן

קון קאן-Khon Kaen, עיר ייחודית הממוקמת במחוז איסן Isan, היא אחת מארבעת הערים הגדולות במחוז הנקראות "The Big Four of isan". העיר מתפתחת תיירותית ומציעה טיול מגוון ושונה, רגוע, עם סביבה של שדות עצומים, עמקים, אגמים, אוכל מצוין ואותנטי עם הרבה סוגי עלים, שונה מאוד ממה שמציעים לתיירים במקומות התיירותיים, יותר חריף. אוויר נקי.
שימו לב עם אתם מחפשים תיירות "רגילה" באזורי תיירות מוכרים, אז זה לא המקום, יש איזה מועדון אחד או שניים, אבל לא תמצאו פה חיי לילה פוריים ווויב כמו בבנגקוק ואו באיים, אבל אם אתם טיילים שמעוניינים במקומות חדשים שמאסתם במסלול השחוק, אז נסו את קןן קאן.

דרכי הגעה לעיר נוחים, כך שלא תצטרכו לעשות שמיניות באוויר בשביל להגיע, אתם יוצאים מבנגקוק על כביש מספר 1 וב Sarburi פונים ימינה מזרחה לכביש 2 עד  Khon Kaen, בסביבות 450 ק"מ. ניתן גם לקחת מבנגקוק טיסה ישירה כ-45 דקות ואו אוטובוס-כמה שעות טובות.

כאמור העיר מציעה שלווה ורוגע יחד עם מבט חשוב היסטורי וארכיאולוגי על התפתחותה של תאילנד ואסיה בכלל, על דינאוזאורים.- הפארק הלאומי Phu Wiang בו נמצאו שרידים של עצמות ועקבות של דינאוזאורים, זוחלים וכו..פסלים ענקיים של דינאוזאורים אותם תוכלו לראות או במוזיאון במקום או בשביל, טיול יפיפה בפני עצמו, הביאו נעליים נוחות.

הרבה אלמנטים מודרנים ומסחריים מתפתחים בעיר תודות לעשרות אלפי הסטודנטים הפוקדים את האוניברסיטה שבה (מהגדולות בתאילנד), לכן תוכלו ליהנות מהקניון החדיש Central בו בין השאר בתי קולנוע המקרינים סרטים גם באנגלית, בנוסף לקניונים הותיקים יותר.
באגם, Bueng Kaen תוכלו לטייל, לצאת לג'וגינג, מהווה מרכז אירועים וריקודים.
שווקים, שוק יום ושוק לילה (איך אפשר בלי?)

מקדשים-Wat Phra Mahathat, מקדש מרשים בעל 9 קומות הבנוי כפרמידות ממקום ב- Klangmuan Road, ניתן להיכנס ולהתרשם מקישוטים, חריטות, ציורים המאפשרים לנו מבט היסטורי של קדושים. בקומה האחרונה תצפית.
Wat Phrathat Kham Kaen- מקדש נוסף, מגוון פסלי בודהה, קדוש למקומיים.
Wat Thung Setti-מקדש ששופץ בשנים האחרונות, צריח מרכזי גדול ובסביבו צריחים קטנים, חלונות אומנותיים, המתארים סמלים קדושים והיסטורים לצד תרבת פופ עכשוית, אפילו הדמות של דארת' ויידר מוצגת שם.

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

ראו מספר מלונות מומלצים בקון קאן שבתאילנד :

Pullman Khon Kaen Raja Orchid: לפרטים והזמנה לחצו כאן

Baan Suan Siriphon Resort Khon Kaen: לפרטים והזמנה לחצו כאן

AVANI Khon Kaen Hotel & Convention Centre: לפרטים והזמנה לחצו כאן

 

 

 

חברה מומלצת להשכרת רכב קון קאן : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר בקון קאן כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן