נאי סוי

כפר נאי סוי, Nai Soi הוא כפר הממוקם בצפון מערב תאילנד, במחוז Mae Hong Son כ-40 ק"מ מהעיר מה הונג סון. הכפר ידוע ברחבי העולם ומבקרים אותו טיילים ותיירים מכל קצוות הגלובוס, הוא ידוע בגלל שבט ארוכות הצוואר ששוכן שם. שבט הקארן -Karen. הכפר תיירותי מאוד, כולם רוצים לראות את האטרקציה, נשים עם צוואר ארוך וטבעות זהב סביב צווארן.

הטבעות הללו מסמלות מעמד, סמל לנשיות וליופי-כך מפי הנשים הללו, למען האמת לא באמת יודעים מהיכן המסורת השנויה במחלוקת מגיעה, ישנן כל מיני תיאוריות לגבי הנושא. מה שכן בטוח שהטבעות שמניחים על צווארן של הנשים כבר מגיל חמש, גורמות לעיוות בגוף ופוגעות באופן ישיר בעצם הבריח וגורמות עצירה בהתפתחות. כל תקופה שמים טבעת נוספת. הטבעות יכולות להגיע למשקל של כחמישה קילו.

כאמור הכפר תיירותי מאוד ומגיעים אליו מכל העולם, ישנם סיורים מאורגנים לכפר כדי לראות את הנשים. בשיח על הנושא אתם תשמעו לא פעם את המושג "גן חיות אנושי", זאת עקב התיירים שבאים לראות ולצפות במקומיות, הן לעתים נחמדות ולעתים אגרסיביות, איך אתם הייתם מרגישים אם היו באים לצפות בכם כבחיות בכלוב. הנשים יציעו לכם לרכוש חפצים מעמל כפיהן. לנשים אסור להגיע לצ'אנג מאי או לצ'אנג ריי, אלא לשהות רק בגבולות Mae Hong Son. מה שכן הכסף מהתיירות הולך לחוגים חינוכיים, בתי ספר וכו..

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

ראו מספר מלונות מומלצים בנאי סוי שבתאילנד :

 

חברה מומלצת להשכרת רכב בנאי סוי : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר נאי סוי כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן