קו טאו

קו טאו-kho Tao, אי מקסים הממוקם יותר לכיוון הצד המזרחי של מפרץ תאילנד, צפונית לאי קו פאנגן הידוע שממנו אף ניתן להגיע אליו, לאלו המבקשים פחות עמוס. כיוני השם קו טאו הוא "אי הצבים". האי מתאים למשפחות, יחידים, זוגות לרבות אנשים שמחפשים לצלול כיוון שהאי מספק מספר בתי ספר ויש בו נקודות צלילה מדהימות. האי התחיל את דרכו בעולם התיירות המערבית בשנות ה-80 ומשם רק התפתח, במשך עשרות שנים התיירות נשארה איכשהו ובאופן יחסי על מי מנוחות ומשנות ה-2000 לערך התיירות עלתה עוד מדרגה, (כמובן דרך שמועות ועקב בואו של האינטרנט).

יחד עם זאת האי באופן יחסי לא פעיל כמו פוקט, קו פמגן, פאטאייה וכיו"ב.. ניתן למצוא בוא עדיין מקומות מסתור, מפרצונים בודדים שלעתים ניתן להגיע אליהם רק בסירה של מקומי, כבישים לא תמיד סלולים, קיוסקים נידחים ווכו..אבל אל תתבלבלו מסעדות, ברים, מועדונים (ללא מועדוני חשפנות), ספורט ימי קיימים באי והרבה..כמו רוב האיים באזור. באי חופים חוליים לבנים, ג'ונגלים ירוקים ומהפנטים הנושקים לחוף, סלעים עצומים שמוסיפים לאי קסם.

חופ סאריי-Sairee, זהו חוף ארוך פיעיל ותיירותי הממוקמם במערב האי, מציע חוף חולי, מסעדות, מלונות, ריזורטים, בתי ספר לצלילה, פעלויות ימיות, בעיקר קיאקים ושנירקול. החוף לעתים יהיה עמוס בעיקר בעונת התיירות.
Freedom Beach-חוף קטן ושקט בדרום האי, מקום מפלט מעולה. ישנה מסעדה המציעה שתיה וחטיפים. ישנו מעבר ל Taa Toh לגונה, חוף חלוי עם דקלים עליו.
האי קו נאנג- Ko Namg Yuan, האי הממוקם בצפון קו טאו, זהו אי קטן מאוד (לא גרים עליו) המחובר עם רצועת חול לבנבנה שבין שני הצדדים שלה-ים. זהו נקודה מאוד יפה ומאוד מצולמת, אחד מהנופים המצלומים באזור ומסמלי האי. סביב ישנם אזורים נהדרים לשנירקול ואפשרות שכירה של שנורקלים וכו..י
Thian Og Bay הידוע בשמו-מפרץ הכרישים מציע חוף חולי מקסים, שאליו לא ניתן להגיע בגישה ישירה אלא דרך ריזורט Leam Thian. המים בצבע טורקיז לרוב וישנה אפשרות לשחות עם Black Rip Reef Shark, כרישים קטנים יחסית ולא מסוכנים, אבל המנעו ממגע או הצקה, זה עדיין כריש.
Mango Bay-מקום יפיפה ופופולרי בקרב המשנרקלים. התפאורה סביבו מלבד חוף חולי לבן, מאופיינת בסלעים משני צדדיו. המים עצם נעימים בצבע טורקיז ותחתית הים נעימה גם גן. המקום הוא פיסת גן עדן כאשר מארחוריו הג'ונגל נושק לו. ניתן להגיע בסירה עם מדריך מקומי או ברכב מוסמך לנסוע בשבילים לא סטנדרטים.

Flyind Trapez Adventure חוויה קרקסית לוליאנית. כמו שאנו אתם זוכרים מהקרקסים, שני אקרובטיקים (או יותר) מעיפים את עצמם באוויר ותופסים את עצמם באוויר בגובה מרשים..אז ככה, כמובן שזה בטוח עם רשת הגנה תחת הטרפז וצוות בינלאומי אדיב ומנוסה, מערב האי. 

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

 ראו מספר מלונות מומלצים בקו טאו שבתאילנד :

Viking House Villa: לפרטים והזמנה לחצו כאן

Naroua Villas:לפרטים והזמנה לחצו כאן

The Fisherman's Villas: לפרטים והזמנה לחצו כאן

 

חברה מומלצת להשכרת רכב בקו טאו : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר בקו טאו כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן