הפארק הלאומי דוי סטופ פוי

הפארק הלאומי דוי סטופ פוי-Doi Suthep-Pui National Park, ממוקם כ-16 ק"מ צפון מערבית לבירת צפון תאילנד צ'יאנג מאי. בפראק מספר גורמי עניין, והוא אזור תיירותי למדי. בגובה 1686 מטרים ישנן מקדים והחשוב מבינהם Wat Phra That Doi Suthep, נוסד ב-282 ומשמש למיקום בו נערביפ ויפסנות, ניתן ללמוש שם, לשוחח, להתפלל. בקצהו לאחר שתצלחו 306 מדרגות תגיעו לתצפית נפלאה המתצפתת ומשקיפה אל עבר צ'אנג מאי ובכלל וכמובן עקב הטיפוס חטאיכם ימחלו, אם יש לכם.

כ-40 ק"מ מעבר למקדש ממוקם ארמון החורף שלית המלוכה התאילנדי, לעתים ניתן לבקר שם, אין ימים קבועים. Phra Tmnak Phu Phing. מעבר לארמון הדרך מתפצלת וניתן לעצור בפסגת  Doi Pui ומשם אל עבר Hmong hill tribe Village, כפר אותנטי באמצע ההרים, שבעצם מה שמציע הוא שוק חביב עם חפצים אותנטים של מקומיים, ביגד צבעוני כשלהם ועוד, ישנו גם מוזיאון קטן וחביב שמאפשר מבט על אנשים הכפרים על הכפרים עצם כמו כן מידע על הסם אופיום שמהוו חלק ניכר מהמסורת בהרים, אם לשימוש ואם להפצה.

בנוסף ישנו פארק בסדר גודל של כ-265 ק"מר המטמין בחובו מאות סוגי ציפורים וחיות אחרות, מפלים פעילים עם בריכות רחצה (כמובן שעדיף אחר המונסונים) ובסופש עלול להיות עמוס., שבילים מסומנים גם לגובה של 1685 מטרים Doi Pui, בפסגה היא נקודה מצוינת לפיקניק. הכפר כאמור מציע מסלולים מסומנים ואף מסלולי אופניים אקסטרים.

אם אתם מחפשים שבילים פחות תיירותיים ויותר מאתגרים, לאחר הארמון פנו ימינה וראו שלט Kun Chang Kian Mong Village, 7 ק"מ. הדרך מסודרת עד שלושה קילומטרים האחרונים, הדרך יכולה להיות קשה בעונת הגשם. בין אזור הקמפינג לעיירה ישנו מטע פולי קפה, התפנקו, ניתן גם ללון שם.

זקוקים להמלצה על מלון בתאילנד, ספרו לנו כמה אנשים אתם, איזה תאריכים ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם את מקומות הלינה העונים בצורה המיטבית לדרישה שלכם, תוכלו גם להיות ספציפים מאד בדרישותיכם ואנו נחפש עבורכם את מקומות הלינה המומלצים ביותר, השתמשו בטופס זה לשליחת בקשתכם.

 ראו מספר מלונות מומלצים בדוי ספוט פוי שבתאילנד :

Phu Jaya Mini Resort: לפרטים והזמנה לחצו כאן

 

חברה מומלצת להשכרת רכב בדוי ספוט פוי : רנטלס קאר הוא אתר הזמנת הרכב המוביל והגדול ביותר בעולם והוא מציע אפשרות של השכרת רכב מחברות במובילות והאמינות ביותר בדוי ספוט פוי כמו ברוב היעדים התיירותיים הנוספים בתאילנד לברור וקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב לחצו כאן